XXXIII Zwyczajna Sesja Rady Gminy Dubeninki w dniu 20.09.2018 r.

W dniu 20.09.2018 roku odbyła się w/w sesja. Były zmiany wprowadzone zmiany w budżecie, dyskusja o szkodach z powodu suszy, o szkodach powodowanych przez zwierzynę. Dyrektor szkoły podstawowej w Żytkiejmach poinformował o swojej działalności i o środkach, które szkoła zdobyła na wzbogacenie oferty dla uczniów.  Usiłowano dyskutować o dopłatach do ceny m 3 wody i zasadach rozliczania się ,,Żytkiejmskiej Strugi " z gminą w ramach prowadzonej działalności komercyjnej. Niestety radny Bielicki i sołtys Bernatowicz sprowadzili tę dyskusję do zwykłej awantury gdzie zamiast rozsądnych argumentów wprowadzono pokłady agresji równej co najmniej złożom ropy naftowej w Wenezueli. Co ma sołtys Bernatowicz do obrad rady gminy? Też tego  nie wiem ale o to należy zapytać przewodniczącego lub pseudo przewodniczącego Rudziewicza, który tradycyjnie zdezorientowany, myślami wydaje się być całkiem poza salą. Było jeszcze o projektach wcześniej przygotowanych przez gminę ale tu nie ma  żadnych nowych wiadomości. Pozdrawiam AP

Komentarze

Pytanie - czy ktoś z radnych

Pytanie - czy ktoś z radnych poruszył sprawę porządków wokół szkoły w Dubeninkach? Bałaganu ciąg dalszy i jakoś nikt tego łącznie z głównym gospodarzem gminy nie widzi.Chyba zrobię zdjęcia z tego bałaganu , zarośniętych chodników itp. i je opublikuję .

Sprawę porządków wokół szkoły

Sprawę porządków wokół szkoły w Dubeninkach przekazywaliśmy wcześniej, porządki są podobno wykonywane na bieżąco i w miarę możliwości.

I co z tego że

I co z tego że przekazywaliście wcześniej. Rzeczywiście " wykonywane są podobno".

Proszę podać co konkretnie

Proszę podać co konkretnie jest do zrobienia ,  sprawdzę to i przekażę do do p. dyrektor szkoły. Pozdrawiam AP

szpila

Ewidentna szpila w konkretnego radnego, czepialstwo. A czy redaktor to jedyny radny z Dubeninek? A może by tak innych radnych, sołtysa, czy Miłościwego Pan zapytał i razem przejść się na ten spacerek, porozmawiać tak od serca, zwłaszcza, że wybory za pasem...?. Toż to nie car, tylko taki jak inni zwykły ktoś.

Przekażę uwagi do pani

Przekażę uwagi do pani dyrektor szkoły, przed wyborami dzieją się różne cuda może i będzie cud porządków wokół szkoły.

 

listy

Może już są listy wyborcze w naszej gminie, powiecie, może by tutaj też opublikować? W ogóle... co się dzieje w sprawie wyborów, może spotkanie byłoby wskazane...Niech się objawią ci kandydaci na radnych, poznajmy ich. Zobaczmy jacy są kumaci.

Wczoraj zakończyły się

Wczoraj zakończyły się ostatnie rejestracje, więc niedługo  coś opublikujemy.