Festyn w Dubeninkach

Dziś tj. 29.07. br. odbył się w naszej gminie kolejny wakacyjny festyn. Były atrakcje, rozrywka i tańce... no prawie tańce ponieważ pogoda spłatała figla i nie do końca można było w tej dziedzinie rozwinąć skrzydła. Był fachowy pokaz  udzielania podstawowej pomocy medycznej (ratowniczej), pojedynki i zawody rycerskie, zaprezentowali się strażacy ochotnicy, lokalni wykonawcy rozrywkowi oraz grupa taneczna i wokalna a także młodzi soliści. Była oczywiście wata cukrowa, zjeżdżalnia dla dzieci i nie tylko, coś dla ciała i goście którzy nas  odwiedzili z tej okazji  no i mieszkańcy naszej gminy. Zdjęciowy przegląd festynu w zakładce  ,,Wydarzenia". AP

Komentarze

Infrastruktura

Festyn fajny, organizatorzy pracowali nad promocją Dubeninek. Było na imprezie sporo osób z zewnątrz.Tylko dlaczego festyny odbywają się w tak zaniedbanym miejscu. Ławki przy boisku połamane od dawna, nikt się nie kwapi aby to naprawić. Droga zapiaszczona, przy krawężnikach chwasty. Jest to chyba teren gminny. Dlaczego w innych miejscach może być czysto, np. przed urzędem gminy a tu gdzie odbywają się wszystkie imprezy zawsze otoczenie zaniedbane?

No przecież radni  ,

No przecież radni  ,,osiedlowi" widzą to ze swoich okien -niech działają!  Jest też sołtys jak wszędzie. Ze strony redakcji wyślemy zapytanie kto odpowiada za stan techniczny ławek i co ma zamiar zarządca terenu z tym zrobić. 

 

Bałagan

Kto odpowiada za taki bałagan to chyba nie tajemnica - DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Z tego co wiadomo to ktoś ją zatrudnił i jest jej przełożonym. Ale co z tego że ktoś to powinien kontrolować.

Kolejne wypunktowania

Dołożę jeszcze kort tenisowy na który nikt nie zaglądał od wielu lat a który budzi politowanie u osób odwiedzających naszą okolicę. Osoby odpowiedzialne za ład i porządek wokół szkoły prawdopodobnie nie do końca znają granice terenu przynależącego do szkoły. Wokół placu zabaw dla dzieci jak również wspomnianego kortu tenisowego trawa nie była koszona już kilkanaście lat. Tak, tak kilkanaście lat nikt tam nie zaglądał.

kort

No... kort to perła w koronie.