Spotkanie dotyczące występowania wilków.

Informujemy o oddolnym spotkaniu, na którym będą poruszane tematy dotyczące występowania wilków na terenie naszego powiatu i sformułowanie wspólnego wystąpienia do władz. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 26 czerwca o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

Komentarze

oddolne czyli jakie?

Spotkanie jest oddolne, czyli jakie? Organizuje je jakaś osoba prywatna, czy jakaś organizacja? Skoro spotkanie dotyczy występowania wilków i ma być przygotowane wspólne wystąpienie do władz, to chyba organizatorzy do czegoś dążą? Do czego? I czy "przez przypadek" ci zwykli obywatele to nie myśliwi?? Którzy w ogóle nie są zainteresowani strzelaniem do gatunku chronionego?? Za to z bólem serca będą pokazywać internetowe nagrania z Syberii, jako rzekome nagrania lokalne..., będą straszyć ludzi a potem udowadniać, że są jedyną ich ochroną.
Bo jeśli moja dedukcja jest błędna, to dlaczego nie ma oddolnych spotkań w sprawie występowania wiewiórek na terenie naszego powiatu, albo dzięciołów, albo jeży....? Wszystkie, podobnie jak wilk, są gatunkami chronionymi i na pewno to oddolne spotkanie jest po to by jeszcze lepiej je chronić...