Festyn w Dubeninkach!

Komentarze

Porządki c.d.

Ciekawe czy festyn jak co roku odbędzie się na zaniedbanym i nie sprzątanym od dawna terenie. Droga między boiskami szkolnymi nie jest sprzątana od co najmniej 3 lat. Teren wokół szkoły - to tragedia od wielu lat. Władze ogarnijcie się - jak nas widzą tak .............. .

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na boisku do siatkówki poprzednia siatka zgniła bo nie było jej komu zdjąć na zimę przez kilka kolejnych lat. Powiesili nową i przez ostatnią zimę wisiała , też zgnije. Gmina bogata - stać nas.

Podpowiem co jeszcze !

Zgodnie z tytułem nadmienię, że teren wokół placu zabaw nie był koszony od początku jak dyrektorem szkoły jest Pani Teresa. O pomstę do wszystkich świętych woła boisko do tenisa ziemnego. Składowisko drewna pod oknami bloku nauczyciela także ma wiele do życzenia. Nie wiem kogo winić, administrację szkoły czy nadzór nad nią. Jedno jest pewne. Taki stan rzeczy nie kształci u młodego pokolenia poczucia estetyki ani właściwych postaw jakie są stawiane przed instytucją do tego powołaną. Panie Wójcie wiemy, że wspomniana administracja czy pracownicy gminy to koleżeństwo więc może chociaż po koleżeńsku należałoby zwrócić uwagę osobom odpowiedzialnym i pokazany stan rzeczy zmienić.
Pozdrawiam

Tu nikt nikomu nie będzie

Tu nikt nikomu nie będzie zwracał uwagi. Powszechnie wiadomo po co była zatrudniona Pani Teresa i kogo miała zatrudnić więc jakimiś ogródkami nie będzie się zajmować. Cała ta sytuacja to jest dopiero ,,przykład" dla młodzieży.

Do Anonim.

Zabrakło w wypowiedzi głębszego zrozumienia tematu. Otóż jest tak, że na każdym szczeblu kierownictwo instytucji czy firmy w jakiejś części ponosi odpowiedzialność za opieszałość, nieodpowiedzialność czy wreszcie lenistwo zatrudnionego przez siebie pracownika.
Pozdrawiam