Dziś transmisji nie ma

Dziś odbywa się sesja rady gminy naszej gminy.  Niestety transmisja  na żywo  z przyczyn technicznych jest  podobno niemożliwa. Konia z rzędem temu mądremu, który powie, że to  nic takiego.  Jest  jak jest. Jest   to sesja na której udziela się wójtowi  absolutorium  z wykonania  budżetu. Czy awaria jest realna czy ktoś czegoś się obawia?

 

Komentarze

przypadek?

Tak do końca nie wierzmy w przypadki. Nie ma transmisji - bo co się stało? Może by ktoś łaskawie poinformował, zamieścił przeprosiny? U nas ciągle jest z tym problem. To nie jest średniowiecze! Opłaca się chyba informatyka w gminie. Jeśli to robi za darmo - to może czas by mu płacić? Tutaj wszystko jest postawione na głowie. To co oczywiste, przyjęte wśród ludzi - u nas cisza - nic się nie stało. Może nawet nie powinno dojść do sesji, jeśli nie ma jawności? Za to króluje buta, ignorancja innych w klubie wzajemnej adoracji. Nad wszystkim jednak dominuje jakaś lisia chytrość i jakiś fałsz, który okazuje się - jest ciągle w cenie. Skupić się tylko na sobie, cicho siedzieć i jak świstak "zawijać to w papierki"... To takie moje ogólne spostrzeżenie.
Ktoś tam próbuje zapoczątkować dyskusję na temat fetorku...nie ma tam miejsca na komentarze, ale jest o czym mówić.Należałoby problem przedyskutować, bo wieś to jeszcze nie musi znaczyć smród.