Przebudowa ulicy Krótkiej w Dubeninkach - w końcu.

Od kilkunastu dni trwają prace przy przebudowie ulicy Krótkiej w Dubeninkach. Przebudowany będzie odcinek do strażnicy SG oraz pomiędzy domkami ulicy Krótkiej. Zjazd z ulicy Kajki będzie ,,po staremu". Jak wcześniej przy remoncie ulicy Kajki podobno nie można było tego dokonać, tak teraz okazało się , że można. W sumie będzie tak jak chciał suweren. Ulica otrzyma chodniki i oczywiście nową nawierzchnię. W okolicach przełomu czerwca /lipca przebudowa powinna się zakończyć. Wtedy będzie można powiedzieć, że większość najpotrzebniejszych dróg i ulic w naszej gminie została zmodernizowana. Dobrze byłoby aby radni przyjęli jakiś kierunek ,,co dalej z drogami naszej gminy''? Czy pomyśleć o kolejnych drogach gminnych czy współuczestniczyć w modernizacji dróg powiatowych? Obecne drogi powiatowe asfaltowe już dogorywają ze swoimi nawierzchniami. Drogi na kierunek Górne i Przerośl aż się proszą o decyzje. Może nasi czytelnicy coś podpowiedzą? AP