Postanowienie Komisarza Wyborczego w Olsztynie II z dnia 28 września 2018r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Dubeninki

W załączeniu link mówiący  o składzie komisji.

http://bip.dubeninki.pl/system/obj/4205_Gmina_Dubeninki_obwody_postanowi...

Komentarze

***

Członków komisji więcej niż wyborców...i różnej maści i asortymentu.I rodzinnie i swojsko.

sondaż obok

Popatrzcie Państwo na ten sondaż obok. Wśród trzech prowadzi miłościwy, każde z Was ma po trosze (no może nie tak - ... po "coś" tam). Wiem, że to jest tylko ta "internetowa" część wyborców, ale to jest już jakiś obraz. Może gdybyście złączyli siły i któreś z Was stanęłoby twarzą w twarz i dwoje poprowadziło prawdziwą kampanię ze spotkaniami, wizytami w domach...może byłaby szansa na zmianę. A tak głosy opozycjonistów rozbiją się na Was dwoje i klapa, bo ten Pan zapewne ma już policzone z nazwiska kto za nim. Może nawet nie być drugiej tury. Tamci się policzyli, jak zawsze i dlatego nic nie musi robić. Chyba, że Wy się też policzyliście!!!

Sondaż, jak sondaż ,,coś tam'

Sondaż, jak sondaż ,,coś tam'' pokazuje ale tradycyjnie najważniejsze będą głosy których tu nie ma, ja nie robiłem akcji na głosy, nie wiem jak inni. Oczywiście, że każdy kandydat zabiera głosy no ale co zrobić, każdy wynik chyba jest możliwy dla każdego kandydata. Warto zwrócić uwagę, że oprócz miłościwie panującego, każdy z kandydatów coś robi oficjalnie, poświęca własne siły i środki. Natomiast w/w ma siły i środki publiczne typu żwirowanie dróg, manewrowanie przewodniczącym rady, komisji co do terminu i zawartości sesji,chwalenie się pracami, projektami, itp. Krótko mówiąc jest to wykorzystywanie stanowiska do prywatnej sprawy jaką jest kandydowanie na stołek. I rzeczywiście jak mówisz (piszesz) prywatnie chyba miłościwie panujący nie musi robić nic, on po prostu pracuje.

od zawsze

Tak jest całymi latami, są zaganiacze i smutne, że nigdy lud się nie zebrał i nie policzył i raz dałby odpór tej władzy! A tak - trzeba czekać jeszcze dwie kadencje, aż prawo zabroni. To wszystko prawda co Pan napisał o możliwościach miłościwego - z racji sprawowanego urzędu wprawiony jest w ramki świętego obrazka. To jak kopanie się z koniem.