Paczkomat InPost w naszej gminie

Paczkomaty InPost cieszą się dużą popularnością ze względu na wygodę odbioru i nadawania przesyłek. Poza tym koszty obsługi są bardzo konkurencyjne. W okolicznych gminach takie urządzenia już są. Podejrzewam, że kwestią czasu jest także pojawienie się tam bankomatów. Dlatego złożyłem wniosek do naszego wójta w powyższej sprawie ( treść poniżej). Mam nadzieję na pozytywny odzew nie tylko naszych władz ale także mieszkańców, sołtysów i radnych. Warto przemyśleć i zabiegać o takie urządzenia ułatwiające życie szczególnie w tym pandemicznym czasie.

Szanowny Panie Wójcie

Redakcja ,,Nasze Dubeninki”, w związku z głosami mieszkańców naszej gminy, składa wniosek do Pana Wójta o podjęcie działań zmierzających do usytuowania w naszej miejscowości paczkomatu firmy InPost. Urządzenia takie cieszą się ostatnio dużą popularnością. Potwierdza to fakt, iż w okolicznych gminach (Banie Mazurskie, Przerośl, Filipów) wójtowie podjęli skuteczne działania w powyższej kwestii, dzięki czemu mieszkańcy wspomnianych gmin mogą dziś cieszyć się z bardzo praktycznego i taniego sposobu odbioru a także nadawania przesyłek.

Z poważaniem

Redaktor Alojzy Patejko