Informacja o stanie bezrobocia

Zamieszczamy trochę informacji o stanie bezrobocia  za 2017 rok  na terenie  naszej gminy. Przypominamy, że te dane dotyczą tylko osób zarejestrowanych PUP, więc rzeczywisty i realny obraz bezrobocia jest nieco inny.

Komentarze

Dziękuję za zamieszczenie

Dziękuję za zamieszczenie informacji dotyczących stanu bezrobocia w naszej gminie. Właśnie piszę pracę naukową na ten temat. Warto byłoby opublikować "Barometr zawodów na 2018r. " dla naszego powiatu - jest na stronie PUP, żeby ludzie poznali zawody nadwyżkowe oraz te, na które jest zapotrzebowanie.

Dzięki za informację, w

Dzięki za informację, w wolnej chwili przeglądnę materiał. Co do zawodów, miejsc pracy, w wielu przypadkach w cale o to nie chodzi, chodzi jedynie o ubezpieczenie.

Czy tu ktoś kpi czy o drogę

Czy tu ktoś kpi czy o drogę pyta? Jak nic, szykuje się nam naukowiec... " Praca naukowa" i "Barometr zawodów" .... w Dubeninkach....chyba zawodów miłosnych...to by mogło być znacznie ciekawsze...